מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות 2015-03-30T02:03:03+03:00

ברוכים הבאים לאתר המדרשה לאופנה להלן "האתר".

אתר המדרשה לאופנה נועד לספק לגולשים מידע מעודכן בנושא לימודי עיצוב אופנה ואיפור מקצועי, מגוון קורסים ומסלול לימודי תעודה בתחומים עיצוב אופנה, קורס תפירה, איפור מקצועי, סטיילינג ותדמיתנות. אנו מתייחסים בכבוד רב לפרטיות המשתמש באתר, ואנו מבקשים כי תקרא עמוד זה בכדי שתוכל להפיק מן האתר תועלת מרבית, וזאת מבלי שתיגרם לך אי נעימות, אי נוחות או פגיעה כלשהי. דף זה כתוב בלשון זכר, אך הוא מתייחס לנשים וגברים כאחד.

בקשת מידע

חלק מן השירותים באתר, ובכללם בקשות מידע שונות, דורשים הזנת נתונים מזהים ופרטים אישיים כגון שם, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. אינך מחוייב לספק מידע זה, אך יתכן כי אי מתן מידע מדוייק על ידך לא יאפשר את השימוש בשירותים הללו.

שימוש במידע אישי

אנו לא נמכור או נחלוק את פרטייך האישיים עם אף גורם שלישי מבלי לבקש את הסכמתך המלאה, ומראש, וזאת למעט במידת הצורך או כנדרש על פי החוק או בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי. הפרטים האישיים שאנו אוספים יאוחסנו בסודיות מוחלטת לפי מדיניות האבטחה שלנו והחוק.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר לצדדים שלישיים מידע מצטבר כללי על המשתמשים, הנרשמים ומבקשי המידע באתר.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות שימוש בפרטי המשתמש לצורך הפניית מסרים אישיים אל המשתמש בהתאם לנתוניו.

המשתמש מסכים כי למפעיל האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני (אותה סיפק עם רישומו באתר או בעת בקשת מידע באתר) הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים, וזאת כל עוד נתוניו האישיים של המשתמש לא יועברו לצד שלישי.

אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחרי דפוסי השימוש של מבקרי האתר. זו עשוייה לכלול שימוש ב"עוגיות" המאוחסנות על דפדפן האינטרנט שלך. ניתן להגביל את הדפדפן כך שלא יאחסן עוגיות אלו.

נזק כתוצאה משימוש באתר

בעל האתר אינו נושא באחריות על כל נזק שהוא, טעות או אי דיוק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע הניתן באתר. האחריות היא על הגולשים בלבד.

עדכון במדיניות השימוש או מדיניות הפרטיות

אנו שומרים את הזכות לשנות מפעם לפעם את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש באתר. השינויים יהיו מיידיים מפרסום המדיניות החדשה בכתובת זו. שנויים מהותיים יפורסמו במקביל גם בדף הבית של האתר.

מידע נוסף

בכל שאלה לגבי מדיניות הפרטיות ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות העמוד הבא

Call Now Button