מלתחה אישית

מלתחה אישית 2017-08-20T08:13:51+03:00

בנייה של מלתחה אישית, בין אם באופן מקצועי או לשימוש עצמי, זה אחד היסודות הבסיסיים ביותר בתחום האופנה. הבגדים עושים את האדם והמלתחה האישית היא הדרך הטובה ביותר להראות לעולם בדיוק מי אתם.
במדרשה לאופנה אנו מבינים כי מראה חיצוני הוא הרבה מעבר ליופי, הוא משקף אופי וממתג אותנו כפי שאנחנו וכמי שאנחנו רוצים להיות.
בין אם בעבור האנשים שאנחנו אוהבים, לשם ראיון עבודה חשוב או כחלק מבניית תדמית חדשה – מלתחה אישית היא חלק חשוב במיצוב העצמי. לכן, כחלק מתוכנית הלימודים של המדרשה לאופנה, הכוללת בין היתר לימודי תפירה, לימודי עיצוב אופנה, קורס סטייליניג ועוד – עוברות הסטודנטיות קורס מלתחה אישית.

לימודי בניית מלתחה אישית של המדרשה

במהלך הלימודים הסטודנטיות לומדות כיצד לבנות ולהתאים מלתחה אישית שתשדר מראה רענן, טרנדי ומעודכן, לעצמן וגם ללקוח.
כמו כן, יעברו הסטודנטיות הכשרה מלאה בתהליכים של עיצוב מלתחה אישית וכן, תפירת מלתחה אישית למידות ספציפיות, כולל בחירת הבד, עיצוב הדגם ותפירתו.

המשמעות של לימודי מלתחה אישית היא יצירת גרדרובה מלאה שתתאים לאופי וסגנון החיים של בעליה. מטרתה לכלול מראה מושלם לכל אירוע ולהוות תשובה אופנתית ומחמיאה לכל מצב בחיים.
התאמה אישית של בגדים ואקססוריז היא לא רק עיצוב של מראה חיצוני, אלא עשויה להוות שינוי דרמטי כחלק ממהפך אישי או מקצועי. מעבר להתאמת המלתחה לאדם נלמדים במסגרת הקורס רזי התפירה שיובילו להתאמה מושלמת בין האדם לבגד.

בקורס מלתחה אישית של המדרשה לאופנה נסקור שלב אחר שלב את רזי התחום:

  • כיצד להבין באופן מדוקדק את הפרופורציות של מושא המלתחה: לדעת מה יעטוף אותו באהבה ויחמיא לגוף וכיצד לטשטש פגמים קטנים כגדולים.
  • הכרת סגנון החיים והאופי של בעל המלתחה, על מנת להתאימה בדיוק לו.
  • ההתאמה של הבגדים והאקססוריז ויצירה של כמה דגמים משולבים המתאימים למגוון אירועים.
  • באם אנו עובדים עם לקוח, יש לזכור כי עלינו להעביר חלק מסודות המקצוע אליו, על מנת שירגיש בטוח להמשיך את תהליך בניית המלתחה גם לבדו.

מלתחה אישית היא לא רק בגדים

מלתחה אישית היא הרבה מעבר לבגדים. זוהי אמירה מקצועית ואישית עלינו ועל מה שאנחנו רוצים לייצג ולייחצן אל העולם. הויזואל הוא הדרך שלנו לבנות בטחון עצמי ונוכחות מרשימה. עלינו להיות מודעים למראנו החיצוני ולאופן בו אחרים רואים אותנו.
עיצוב ובנייה פרופסיונלית של מלתחה לעצמנו או לאחרים, אינה עניין פשוט, אלא מקצוע המחייב הבנה של אופנה עכשווית, פיתוח של חשיבה יצירתית ורגישות ויזואלית.
במהלך הקורס נלמד כיצד יש להגיב למגמות קיימות ובד בבד ליצור טרנדים חדשים משלנו. בנוסף תעברו לימודי תפירה כך שתוכלו לתפור לעצמכן בגדים חדשים המתאימים בדיוק לסגנונכן ומידותיכן וכן, ללמוד כיצד לעשות זאת כסטייליסטיות עבור לקוחות.

Call Now Button